• Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • youtube
 • pinterest
 • instagram
Kosovë / Prishtinë
Garibaldi Nr-35
Publikimet e Fundit
  • 360 m2
  • 9
  • 3
  • Po

  SH221 Bëj Krahasime

  Shtepia gjendet ne Arberi ne rrugen Ismail Qemaili. Shtepia ka siperfaqe prej 360m2 dhe ka kete renditje: tri kuzhina, tri dhoma dite, nëntë dhoma gjumi, tri banjo, tri wc, dy ..

  • 260 m2
  • 2
  • 2
  • Po

  SH220 Bëj Krahasime

  Shtepia gjendet ne Taslixhe. Shtepia ka siperfaqe prej 260m2 e shtrire ne nje hapsire prej 4.66ari. Shtepia shitet me cmim prej 399.999euro.

  • 48 m2
  • 1
  • 1

  B448 Bëj Krahasime

  Banesa gjendet ne afersi te shkolles teknike rruges per Germi ne katin e VI. Banesa ka siperfaqer prej 48m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite me kuzhine, dhome gjumi, ..

 • BQ460

  Thirrje për çmim
  • 90 m2
  • 2
  • 1

  BQ460 Bëj Krahasime

  Banesa gjendet ne Dardani te Santea ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 90m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkona, banjo dhe ..

 • BQ459

  € 350,00
  • 100 m2
  • 2
  • 1

  BQ459 Bëj Krahasime

  Banesa gjendet ne kurriz ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 100m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe wc. Banesa leshohet me ..

  • 275 m2
  • 5
  • 2
  • Po

  SH219 Bëj Krahasime

  Shtepia gjendet ne Bregun e diellit e shtrire ne nje hapsire prej 4.75ari. Shtepia ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, pese dhoma gjumi, dy banjo, podrum, garazhe dhe dy ..

 • B447

  € 210 800,00
  • 124 m2
  • 3
  • 2

  B447 Bëj Krahasime

  Banesa gjendet ne Tirane ne rrugen Nikolla Tupe ne katin e II, tek pallati Xixa. Banesa ka siperfaqe prej 124m2 dhe ka kete renditje: nje sallon me kuzhine, tri ..

  • 0 m2

  TN107 Bëj Krahasime

  Toka gjendet ne Gracanic ne afersi te villa Residence. Toka ka siperfaqe prej 16.6Ari me dy shtepi te vjetra me leje ndertimi. Toka shitet me cmim prej 240.000euro, cmimi i ..

  • 620 m2
  • 9
  • 6
  • Po

  SH218 Bëj Krahasime

  Shtepit gjendet ne Velani te shtrira ne nje hapsire prej 4Ari. Shtepit kan siperfaqe prej 620m2 dhe ka kete renditje: dy kuzhina, tri dhoma dite, nente dhoma gjumi dhe gjashte ..

 • SHQ228

  Thirrje për çmim
  • 160 m2
  • 3
  • 1
  • Po

  SHQ228 Bëj Krahasime

  Shtepia gjendet ne Arberi me siperfaqe prej 160m2. Kati i shtepise ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Shtepia leshohet me qira me marreveshje.

Kërko...

 • Informacione bazë
 • Cmimi:
  (€). 0
  (€). 23,500,000
 • Adresa
 • Detajet
 • m2 (m2)
  -
  Madhësia (m2)
  -
 •   Kërkim i Avancuar

Anem LTC

View Properties