• Marigona Residence

 • EXDC

 • Edilal

 • Trim & Lum

 • Lalzit Bay

ANEM ju mundeson...

 

1. Ju deshironi te jetoni ne lagjen me te madhe ne Kosove, e cila ju ofron 7 tipe te vilave moderne, kopshtin e femijeve, shkollen, ambulanten, restorante, qendren tregtare e me se shumti hapesire te gjelberuar.

2. Ju keni nje pjese te mjeteve, por nuk eshte e mjaftueshme qe te realizoni blerjen e asaj qe e deshironi, ndersa dispononi me nje prone e cila nese shitet do te ju ndihmoje qe te realizoni kete deshire tuajen.

 

* Agjencioni yne ju ofron kete mundesi.

ANEM ju mundeson...

1. Ju deshironi te keni nje apartament ne Prishtine.

2. Ju keni nje pjese te mjeteve, por nuk eshte e mjaftueshme qe te realizoni blerjen e asaj qe e deshironi,ndersa keni enderruar qe te keni nje aprtament ne qender te Prishtines.

 

*Agjencioni yne ju ofron kete mundesi.

ANEM ju mundeson...

 

1. Ju deshironi qe te keni apartament ne Tirane, Durres, Golem, Plepa, Shkembi i Kavase etj.

2. Deshironi qe ti shijoni bukurit natyrore te bregdetit shqipetar, e poashtu edhe te metropolit Shqipetar.

3. Nuk keni mjete te mjaftueshme, per realizimin e endrres tuaj te kahmoteshme.

 

* Agjencioni yne ju ofron kete mundesi.

ANEM ju mundeson...

 

1. Ju deshironi te keni nje apartament ne Shkup, Oher apo Struge

2. Ju keni nje pjese te mjeteve, por nuk eshte e mjaftueshme qe te realizoni blerjen e asaj qe e deshironi,ndersa keni enderruar qe te keni nje aprtament ne keto qytete te qeta dhe te bukura.

 

* Agjencioni yne ju ofron kete mundesi.

ANEM ju mundeson...

 

1. Ju deshironi qe te keni apartament apo vile ne bregedetin shqipetar!

2. Deshironi qe te keni nje vend te caktuar, ku do ti kaloni vikendet dhe pushimet vjetore.

3. Deshironi qe ti shijoni bukurit natyrore te bregdetit shqipetar, me pak ore udhetimi nga shtepia juaj.

 

*Agjencioni yne ju ofron kete mundesi.

 • Shtëpi për shitje

 • Banesa për shitje

 • Objekte Afariste

 • Troje për shitje

 • SH100
  SH100

  Shtepia gjendet ne Taslixhe2, e shtrie ne ne hapsire prej 9.55Ari. Shtepia shitet me cmim prej 280.000euro, cmimi i negociushem.

  Informata tjera
  • Lloji Shtëpi standarde
  • Shteti Kosovë
  • Qyteti Prishtine
  • Lokacioni Taslixhe 2
  • Siperfaqja 150 m2
  • Kati 1
  • Kuzhine 1
  • Dhoma dite 1
  • Dhoma gjumi 4
  • Banjo 2
  • Garazha Po
  • Kopshti Përpara dhe pas
  • Internet Po
  • Parking Po
  • Çmimi 280.000
  No comment Lexuar 17 herë
 • SH099
  SH099

  Shtepia gjendet ne Arberi (Dragodan). Shtepia ka siperfaqe prej 500m2 dhe hapsire prej 3.90Ari. Shtepia shitet me cmim prej 470.000euro, me mundesi nderrimi  me banesa dhe mbetja kesh.

  Informata tjera
  • Lloji Shtëpi standarde
  • Shteti Kosovë
  • Qyteti Prishtine
  • Lokacioni Arberi ( Dragodan)
  • Siperfaqja 500 m2
  • Kati 4
  • Dhoma dite 3
  • Dhoma gjumi Më shumë se 6
  • Banjo 3
  • Garazha Po
  • Ballkon Me shume se 3
  • Ngrohje qendrore Po
  • Rezervar uji Po
  • Internet Po
  • TV kabllovik Po
  • Parking Po
  • Çmimi 470.000
  No comment Lexuar 23 herë
 • B255
  B255

  Banesa gjendet ne Bregun e diellit rruga Afrim Zhitia, ne afersi te kopshtiit te femijeve. Banesa eshte ne katin e pare dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, shpajz, ballkon dhe banjo. Banesa shitet e mobiluar me cmim prej 1.300euro per m2, cmimi i negociushem.

  Informata tjera
  • Lloji Ndërtim i vjetër
  • Shteti Kosovë
  • Qyteti Prishtine
  • Lokacioni Bregu i Diellit
  • Siperfaqja 72.12 m2
  • Kati 1
  • Dhoma dite 1
  • Dhoma gjumi 2
  • Banjo 1
  • Depo e ushqimit 1
  • Ballkon 1
  • Ngrohje qendrore Po
  • Rezervar uji Po
  • Internet Po
  • TV kabllovik Po
  • Parking Po
  • Klimatizim Po
  • Çmimi 93.750
  No comment Lexuar 2 herë
 • B254
  B254

  Banesa gjendet ne Dardani ne katin e peste. Banesa ka siperfaqe prej100m2 banim dhe 28m2 terase. Banesa ka kete renditje: nje dhome dite, tri dhoma gjumi, kuzhine, shpajz dhe dy ballkona. Banesa shitet me cmim prej 128.000euro, cmimi i negociushem.

  Informata tjera
  • Lloji Ndërtim i vjetër
  • Shteti Kosovë
  • Qyteti Prishtine
  • Lokacioni Dardania
  • Siperfaqja 100 m2
  • Kati 5
  • Kuzhine 1
  • Dhoma dite 1
  • Dhoma gjumi 3
  • Banjo 1
  • Depo e ushqimit 1
  • Ballkon 2
  • Ngrohje qendrore Po
  • Internet Po
  • TV kabllovik Po
  • Ashensor Po
  • Parking Po
  • Klimatizim Po
  • Çmimi 128.000
  No comment Lexuar 7 herë
 • Z006
  Z006

  Objekti gjendet ne Qafe ne katin e pare me siperfaqe prej 131m2, me pamje nga rruga kryesore. Posedon klimatizim, alarm dhe shitet me cmim prej 250.000euro.

  Informata tjera
  • Lloji Zyre
  • Shteti Kosovë
  • Qyteti Prishtine
  • Lokacioni Qafa
  • Siperfaqja 110 m2
  • Kati 1
  • Banjo 1
  • Ngrohje qendrore Po
  • Internet Po
  • TV kabllovik Po
  • Telefoni fiks Po
  • Klimatizim Po
  • Çmimi 250,000
  No comment Lexuar 194 herë
 • D024
  D024

  Banesa gjendet ne Ulpiane me siperfaqe prej 73.5m2. Banesa eshte e pershtatshme per lokal dhe posedon lejen e lokalit. Banesa shitet me cmim prej 270.000euro.

  Informata tjera
  • Lloji Dyqane
  • Shteti Kosovë
  • Qyteti Prishtine
  • Lokacioni Ulpiana
  • Siperfaqja 73.50
  • Kati 1
  • Kuzhine 1
  • Dhoma dite 1
  • Dhoma gjumi 2
  • Banjo 1
  • Ballkon 1
  • Ngrohje qendrore Po
  • Internet Po
  • Çmimi 270.000
  No comment Lexuar 182 herë
 • TN070
  TN070

  Parcella gjendet ne Matiqan dhe ka hapsire prej 5Ari. Parcella shitet me cmim prej 13.000euro per Ari.

  Informata tjera
  • Lloji Tokë për ndërtim
  • Shteti Kosovë
  • Qyteti Prishtine
  • Lokacioni Mati
  • Siperfaqja 5 Ari
  • Çmimi 65.000
  No comment Lexuar 46 herë
 • TN069
  TN069

  Toka gjendet ne Zllatar dhe ka hapsire prej 5.5Ari. Toka shitet me cmim prej 7.500euro per Ari. Cmimi i negociushem.

  Informata tjera
  • Lloji Tokë për ndërtim
  • Shteti Kosovë
  • Qyteti Prishtine
  • Lokacioni Zllatar
  • Siperfaqja 5.5 Ari
  • Çmimi 41.250
  No comment Lexuar 76 herë